درباره ی مداد رنگی

به مداد رنگی خوش آمدید.

اگر حوصله و فرصت داشته باشید، می‌خواهم کمی از داستان مداد رنگی برایتان بگویم:

مداد رنگی در اسفند ماه سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرد.

همان زمان با یک ربات تلگرام شروع به معرفی و فروش چند نمونه کاردستی های خود کرد.

اما با مشکلاتی که برای تلگرام پیش آمد، تصمیم گرفتم آن را به خانه‌ی خودش – یعنی همین خانه ای که شما الان میهمانش هستید – منتقل کنم.

مداد رنگی در خانه‌ی خود، با بخش ها و مطالب مختلفی از شما پذیرایی خواهد کرد و می‌کوشد میزبان خوبی برای شما باشد.

ضمن اینکه کاردستی‌هایم را که با هنر کوییلینگ درست می‌کنم به او سپرده ام تا در فروشگاه خود و شاید در بخش های دیگری از این خانه، به شما نشان دهد.

شما هم می‌توانید هر کدام را که دوست داشتید یا دلخواه یا موردنیازتان بود، سفارش دهید.

من این کاردستی ها را، گاه با الهام و ایده گرفتن از نمونه های زیبایی که در سایت‌های خارجی می‌بینیم و دوست‌شان دارم یا اینکه فکر می‌کنم می‌توانند برای شما هم جالب یا مورد استفاده باشند درست می‌کنم، گاه از خلاقیت های خودم کمک می‌گیرم و گاهی هم این دو را با هم ترکیب می‌کنم.

مداد رنگی در حال حاضر یک کانال تلگرام هم دارد که می توانید در صورت تمایل در آن عضو شوید.

هنرمندانِ‌ خانگی هم بخش جدیدی در سایت مداد رنگی است که ماموریتش این است که افرادی را که در خانه، کارهای دستی یا اثرهای هنری زیبا و ارزشمندی خلق می‌کنند، اما به هر دلیل به اینترنت و دنیای وب و همچنین به شبکه‌های اجتماعی و نظایر آنها برای معرفی کارهای‌شان دسترسی آسانی ندارند، به دیگران معرفی کند و کارهای‌شان را به دیگران نشان بدهد.

و حتی کارهای کسانی که به این امکانات و ابزار دسترسی هم دارند، اما به هر دلیلی علاقمندند که کارهایشان را در اینجا با دیگران به اشتراک بگذارند.

ضمن اینکه این افراد می‌توانند در اینجا، با کارها و هنر همدیگر  آشنا شده و در جهت پیشبرد کارهای‌شان حتی اگر لازم باشد با هم تعامل هم بکنند.

مداد رنگی امید دارد که علاقمندانِ کارهای این عزیزان هم بتوانند از این طریق با کارهای هنری یا دست سازه‌های آنها بیشتر آشنا شوند. شاید مایل باشند از کارهای زیبای آنها به خودشان یا به کسانی که دوست دارند هدیه‌ بدهند.

در نهایت، امیدوارم گشت و گذار در دنیای مداد رنگی، برای‌تان با تجربه‌ای لذتبخش همراه باشد..

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

آشنایی با مداد رنگی

اگر دوست دارید مداد رنگی و فعالیتهای آن را بهتر و بیشتر بشناسید، می توانید این فایل  که برای آشنایی بیشترِ شما با آن تهیه کرده ام را هم مطالعه کنید.

آشنایی با مداد رنگی