درباره مداد رنگی

به مداد رنگی خوش آمدید.

اگر حوصله و فرصت داشته باشید، می‌خواهم کمی از داستان مداد رنگی برایتان بگویم:

مداد رنگی در اسفند ماه سال ۱۳۹۶ به طور رسمی آغاز به کار کرد.

همان زمان با یک ربات تلگرام شروع به معرفی و فروش چند نمونه کاردستی‌های خود کرد.

اگرچه برنامه ی بعدی مداد رنگی راه اندازی وب سایتش بود؛

اما با مشکلاتی که برای ربات فروشگاهی تلگرام پیش آمد، تصمیم گرفتم آن را زودتر از موعدی که برای آن در نظر گرفته بودم به خانه‌ی خودش یعنی همین وب سایت مداد رنگی منتقل کنم.

سایت مداد رنگی، برای کسانی که به راه‌اندازی و کار در کسب و کارهای کوچک و خانگی هنری علاقمندند، مطالب و بخشهای متنوع و آموزنده‌ای دارد.

من کاردستی‌هایم را هم که با هنر کوییلینگ درست می‌کنم در فروشگاه مداد رنگی قرار داده‌ام تا هر کدام را که دوست داشتید یا دلخواه یا موردنیازتان بود، سفارش بدهید.

من این کاردستی‌ها را، گاه با الهام و ایده گرفتن از نمونه‌های زیبایی که در سایت‌های خارجی می‌بینیم و دوست‌شان دارم یا اینکه فکر می‌کنم می‌توانند برای شما هم جالب یا مورد استفاده باشند درست می‌کنم، گاه از خلاقیت‌های خودم کمک می‌گیرم، و گاهی هم این دو را با هم ترکیب می‌کنم.

مداد رنگی در حال حاضر یک کانال تلگرام هم دارد که می توانید در صورت تمایل در آن عضو شوید:

coloredpencils55@

هنرمندانِ‌ خانگی هم بخش جدیدی در سایت مداد رنگی است که ماموریتش این است که افرادی را که در خانه یا کارگاه، کارهای دستی یا هنری زیبا و ارزشمندی خلق می‌کنند، اما به هر دلیل به اینترنت و دنیای وب و همچنین به شبکه‌های اجتماعی و نظایر آنها برای معرفی کارهای‌شان دسترسی آسانی ندارند، به دیگران معرفی کند و کارهای‌شان را به دیگران نشان بدهد.

و یا حتی جایی باشد برای کسانی که به این امکانات و ابزار دسترسی دارند، اما به هر دلیلی علاقمندند که کارهای هنری زیبایشان در وب و در اینجا هم با دیگران به اشتراک گذاشته شود و خودشان و هنرشان را به علاقمندان بیشتری معرفی کنند.

ضمن اینکه این افراد می‌توانند در اینجا، با کارهای هنری همدیگر  آشنا شده و در صورت تمایل جهت پیشبرد کارهای‌شان با هم تعامل کنند.

مداد رنگی امید دارد که علاقمندانِ کارهای این عزیزان هم بتوانند از این طریق با کارهای هنری یا دست سازه‌های آنها بیشتر آشنا شوند. 

شاید هم مایل باشند از کارهای زیبای آنها به خودشان یا به کسانی که دوست دارند هدیه‌ بدهند.

در نهایت، امیدوارم گشت و گذار در دنیای مداد رنگی، برای‌تان با تجربه‌ای لذتبخش همراه باشد..

اگر دوست دارید باز هم مداد رنگی و فعالیتهای آن را بهتر و بیشتر بشناسید، می توانید این فایل را که برای آشنایی بیشترِ شما با آن تهیه کرده ام مطالعه کنید.

آشنایی با مداد رنگی

(در حال ویرایش و اصلاح)