داستان مداد رنگی

سلام.

من شهرزاد هستم و ورودتان را به این سایت خوشامد می‌گویم.

اگر حوصله و فرصت داشته باشید، می‌خواهم کمی از داستان مداد رنگی برایتان بگویم:

مداد رنگی در اسفند ماه سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرد.

همان زمان با یک ربات تلگرام شروع به معرفی و فروش چند نمونه کاردستی های خود کرد.

اما با مشکلاتی که برای تلگرام پیش آمد، تصمیم گرفتم آن را به خانه‌ی خودش – یعنی همین خانه ای که شما الان میهمانش هستید – منتقل کنم.

مداد رنگی در خانه‌ی خود، با بخش ها و مطالب مختلفی از شما پذیرایی خواهد کرد و می‌کوشد میزبان خوبی برای شما باشد.

ضمن اینکه کاردستی‌هایم را که با هنر کوییلینگ درست می‌کنم به او سپرده ام تا در فروشگاه خود و شاید در بخش های دیگری از این خانه، به شما نشان دهد.

شما هم می‌توانید هر کدام را که دوست داشتید یا دلخواه یا موردنیازتان بود، سفارش دهید.

من این کاردستی ها را، گاه با الهام و ایده گرفتن از نمونه های زیبایی که در سایت‌های خارجی می‌بینیم و دوست‌شان دارم یا اینکه فکر می‌کنم می‌توانند برای شما هم جالب یا مورد استفاده باشند درست می‌کنم، گاه از خلاقیت های خودم کمک می‌گیرم و گاهی هم این دو را با هم ترکیب می‌کنم.

مداد رنگی در حال حاضر یک کانال تلگرام هم دارد که تم کلی محتوای آن، حول محورهایی چونتاریخچه نوشت‌افزارها، لذت نوشت‌افزارها، لذت کاردستی، دقایقی با کتاب ،لذت کتابخوانی، لذت موسیقی، شگفتی‌های طبیعت و داستانهای مداد رنگی می‌چرخد.

طرح مداد رنگی هم ایده‌ای است که تصمیم گرفتم آن را در این راه عملی کنم.

چرا که دوست داشتم این طرح، فعالیت مداد رنگی را برای من و شاید برای کسانی که می‌خواهند از کاردستی‌های مداد رنگی، چیزی برای خود، یا به قصد هدیه دادن به دیگران داشته باشند؛ معنادارتر و ارزشمندتر سازد؛

امیدوارم گشت و گذار در دنیای مداد رنگی، برای‌تان با تجربه‌ای لذتبخش همراه باشد..

.

آشنایی با مداد رنگی

اگر دوست دارید مداد رنگی، طرح ای که به آن اشاره کردم، و کلاْ‌ فعالیتهای آن را بهتر و بیشتر بشناسید، می توانید این فایل را که برای آشنایی بیشترِ شما با آن تهیه کرده ام، مطالعه کنید.

آشنایی با مداد رنگی