ساخت فروشگاه اینترنتی هنرهای دستی – فروش هنرهای خانگی

هنرهای دستی، از جمله هنرهایی هستند که به ما حال و هوا و حس خوبی می‌بخشند و گاه نیز تحسین ما را بر می‌انگیزند.
آنها از چنان تنوع و گوناگونی برخوردارند که به سختی می‌توان به نام همه‌ی آنها در یک نوشته اشاره کرد.
هر یک از این هنرهای دستی، همچون هدیه‌ای زیبا هستند که سخاوتمندانه به دنیا بخشیده شده‌اند.
و این هنرمندان خانگی هستند با خلق این هنرهای دستی، این سخاوت و زیبایی‌ را به دنیای ما هدیه می‌کنند.
شوق و لذتی که در ساخت کارهای دستی تجربه می‌کنیم، شاید خود به تنهایی کافی باشد تا رضایت و شادمانی از وقت و انرژی که صرف آنها شده است برای ما به ارمغان بیاورد؛
اما واقعیت این است که زندگی به چیزهای دیگری هم نیاز دارد.
یکی از آنها کسب سود و درآمد از کاری است که وقت و انرژی و توجه زیادی را در زندگی‌مان به آن اختصاص می‌دهیم.
و حال اینکه فروش محصولاتی که با دست در خانه یا کارگاه‌مان درست می‌کنیم، می تواند این خواسته را تا حدودی برآورده کند.

فروش هنرهای خانگی و محصولات دست‌‌ساز، به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است:


ممکن است شما کارهای دستی‌تان را به دوستان و آشنایان و همسایگان‌تان نشان بدهید تا اگر مایل بودند کارهای موردعلاقه شان را از شما خریداری کنند.

یا شاید آنقدر امکانات مالی داشته باشید که بتوانید محصولات دستی‌تان را در مغازه یا فروشگاه فیزیکیِ خودتان عرضه کنید و به فروش برسانید.

بعضی هنرمندان خانگی هم کارهای دستی‌شان را برای فروش در مغازه‌ها و فروشگاه‌های دیگران قرار می‌دهند. البته در این حالت ناچارند از بخشی از درآمد حاصل از فروش محصولشان به عنوان سهمی از حق فروشنده و صاحب آن فروشگاه، چشم‌پوشی کنند. مانند زمانی که من نشانک‌های کتاب‌ام را در شهر کتاب به فروش گذاشتم.

بعضی هنرمندان خانگی هم همانطور که بسیار می‌بینیم، در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، کارهای زیبای دستی‌شان را به دیگران نشان می‌دهند و برای خرید آنها از دنبال‌کنندگان و علاقمندان کارهای‌شان، سفارش می‌گیرند.

برخی هنرمندان خانگی هم ممکن است برای خود، وب‌سایتی داشته باشند و محصولات و دست‌سازه‌‌های‌شان را در فروشگاه اینترنتی خودشان بفروشند.

می‌ماند یک گروه دیگر (اگر گروه دیگری را جا نینداخته باشم) که دوست دارند یک فروشگاه اینترنتی در سایت‌هایی که زیرساخت‌های لازم برای این کار را فراهم کرده‌اند و امکان ساخت فروشگاه اینترنتی هنرهای دستی را در اختیارشان گذاشته‌اند، به راحتی و در کمترین زمان و به رایگان، بدون صرف هیچ هزینه اضافه‌ای و بدون نیاز به تسلط بر هیچ دانش و مهارت تخصصی بسازند؛ و محصولات‌شان را در همان ویترین فروشگاه اینترنتی خودشان برای فروش قرار بدهند و به فروش آنلاین محصولات دست ساز خود بپردازند و از این راه درآمدی هم کسب کنند.

فروش هنرهای خانگی و محصولات دست‌‌ساز، به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است:

  شاید شما هم یکی از این هنرمندانی باشید که روزی از خودشان یا دیگران پرسیده‌اند:                 

                   محصولات دست ساز خود را کجا بفروشم؟

و شاید دوست داشته باشید با ساخت فروشگاه اینترنتی هنرهای دستی خود، محصولات‌تان را به راحتی در ویترین فروشگاه اینترنتی زیبای‌تان قرار دهید و برای علاقمندان به فروش برسانید.
اگر اینطور است پس به نظرم همین جا یعنی مداد رنگی، یکی از مکان‌های درستی است که اکنون توقف کرده‌اید.
بازار هنری مداد رنگی، پذیرای شما و فروشگاه شما و کارهای زیبای دستی شماست.
و می‌کوشد تا در کنار تلاش‌های خودتان، برای موفقیت بیشتر شما در کسب و کار هنری‌ که در پیش گرفته‌اید همراه و همگام شما باشد.
با مداد رنگی

ساخت فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین هنرهای دستی شما به راحتی امکان‌پذیر است.


در بازار هنری مداد رنگی، می‌توانید با فروشگاه‌ساز آماده و رایگان آن، به راحتی و در چند مرحله و در عرض چند دقیقه برای خودتان یک فروشگاه اینترنتی بسازید و نام دلخواه خودتان را نیز بر روی تابلوی فروشگاه‌تان نصب کنید.

در ضمن، شاید علاقمند باشید بدانید که در مداد رنگی می‌توانید با برخی نکات مفید و الهام‌بخش نیز آشنا شوید که توجه به آنها، یا به یاد آوردن‌شان می‌تواند به ما کمک کند تا با آگاهی بیشتر و به شیوه‌ای موثرتر و کارآمدتر در مسیرِ پر پیچ و خم کسب و کار هنری‌ و فروش هنرهای خانگی مان گام برداریم و موفقیت‌های بیشتری را در این راه تجربه کنیم.