هنرمندان‌ خانگی

هنرمندان خانگیِِ مداد رنگی

هنرمندان خانگی مداد رنگی

طرح هنرمندان خانگی

طرح «هنرمندان خانگی» مداد رنگی چیست؟

.

لطفاً پس از مطالعه‌ی متن و اینفوگرافی آشنایی با طرح «هنرمندان خانگی»، در صورت تمایل به عضویت در این طرح، فرم مقابل را تکمیل و ارسال نمایید، تا توضیحات تکمیلی جهت شرکت در این طرح برای شما ارسال شود.

لازم به ذکر است که در طرح «هنرمندان خانگی»، به هر هنرمند در سایت مداد رنگی، یک صفحه  رایگان اختصاص داده می‌شود که شامل نام هنرمند و تصاویر کارهای هنری او می‌باشد. پلن اول

در پلن دوم صفحه اختصاصی هنرمند در سایت مداد رنگی، علاوه بر نام و مشخصات و تصاویر کارهای هنری هنرمند، شامل آدرس صفحات او در شبکه‌های اجتماعی، آموزشگاه و سایر اطلاعاتی از این قبیل، با پرداخت حق اشتراک ماهیانه ۵ هزار تومان امکان‌پذیر خواهد بود. (پلن دوم)

*****

البته برای پنج نفرِ اول، که در این طرح ثبت‌نام کنند پلن دوم برای مدت ۶ ماه، رایگان می‌باشد.

*****

پلن‌ها و امکانات بعدی که در این طرح، در اختیار هر هنرمند قرار خواهد گرفت، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

.

آشنایی با طرح هنرمندان خانگی

هنرمندانِ‌ خانگی در سایت مداد رنگی به این منظور ایجاد شده است که افرادی را که در خانه، کارهای دستی یا اثرهای هنری زیبا و ارزشمندی خلق می‌کنند، اما به هر دلیل به اینترنت و دنیای وب و همچنین به شبکه‌های اجتماعی و نظایر آنها برای معرفی کارهای‌شان دسترسی آسانی ندارند، به دیگران معرفی کند و کارهای‌شان را به دیگران نشان بدهد.

البته هنرمندان خانگی، جایی برای نمایش کارهای کسانی که به این امکانات و ابزار دسترسی هم دارند، اما به هر دلیلی علاقمندند که کارهایشان در اینجا نیز به نمایش گذاشته شود، نیز هست.

مداد رنگی امید دارد که علاقمندانِ کارهای این عزیزان هم بتوانند از این طریق با کارهای هنری یا دست سازه‌های آنها بیشتر آشنا شوند.

شاید مایل باشند از کارهای زیبای آنها به خودشان یا به کسانی که دوست دارند هدیه‌ هم بدهند.

لطفاْ آدرس پست الکترونیک فعال خود را وارد کنید
لطفاْ زمینه‌ای را که در آن به ساختن کارهای هنری خود می پردازید، مشخص کنید.
پلن های طرح هنرمندان خانگی مداد رنگی
هنرمندان خانگی مداد رنگی